Stuur het secretariaat een bericht

 

Contactpersonen

E-mail

Secretariaat

secretaris@av-nsl.nl

Postadres AV-NSL

Dorpsstraat 28

2211 GD
Noordwijkerhout

Cees Vink

Secretaris NSL

0252-372346
06-10781159
secretaris@av-nsl.nl

Jan Post

Penningmeester NSL

06-10949249
penningmeester@av-nsl.nl
Bank NL29 RABO 0336 5975 84

Jane Kuurman

Ledenadministratie NSL

ledenadministratie@av-nsl.nl

Winnifred Ferro

Voorzitter NSL

06-2222-7349
voorzitter@av-nsl.nl

Alsem, Marian

Assistent Trainer sportief wandelen

06-24347479
marian85@hotmail.nl

Berg, Elly van den

Trainster hardlopen

06-53793900
janellyvdberg@hotmail.com

Denzen, Peter van

Trainer hardlopen

0252-411082
pentfietsen@gmail.com

Diemen, Hans van

Trainer hardlopen

0252-217392 / 0627 066 224
hvandiemen@hetnet.nl

Duivenvoorden, Els

Trainer hardlopen

06-14528650
eduivenvoorden@gmail.com

Gerven, Kees van

Trainer Sportief Wandelen (nestor)

0252-674513
keesengrevangerven@hotmail.com

Kees Zoutendijk

Trainer hardlopen

071-3616622
kees.zoutendijk@gmail.com

Peters, Louis

Trainer Sportief Wandelen

06-53578504
wandelaars@av-nsl.nl

Piet van der Luyt

Hoofdtrainer hardlopen

071-3616666
pvdluyt@gmail.com

Pinxteren, Ton van

Trainer hardlopen

06 37327025
wt.vanpinxteren@casema.nl

Pinxteren, Willy van

Trainer recreatief hardlopen

06-44113410
w.vanpinxteren@ziggo.nl

Slotboom, William

Trainer hardlopen/ trainerscoordinator hardlopen

06 53893515
wslotboom@planet.nl

Vaessen, Sharron

Trainer Sportief Wandelen

06-22710859
sharron_vaessen@hotmail.com

Verbeek, Fransien

Trainer Sportief Wandelen

071-3615605
fransienv01@gmail.com

Zalm, Geek van der

Trainer hardlopen

06-53795894
geek.vdzalm@ziggo.nl

redactie@av-nsl.nl

Redactie van website, facebook, nieuwsbrief etc.

Sponsorcoordinator

sponsors@av-nsl.nl